Fibre specialista na optiku www.fibre.cz
NABÍZÍME

Fibre.cz > Kontakty

KONTAKTY

 
Fibre Professionals s.r.o.

U Druhé baterie 19/783
162 00 Praha 6 - Střešovice
Česká Republika

info@fibre.cz
http://www.fibre.cz
tel.: +420 224 313 546 - 678
fax: +420 224 315 559

IČO: 26415895
DIČ: CZ26415895
Zapsáno u MS v Praze, oddíl C/80474.

Společnost je zapojena do systému EKO-KOM č. EK-F06022702 a do systému výroby elektrozařízení
RETELA č. 00659/05-ECZ.


PRONÁJEM
PŘÍSTROJŮ

Pronajímáme svařečky, OTDR, měřící přístroje pro přímou metodu a veškeré příslušenství pro montáž optických tras.
Více informací »

DOPORUČUJEME

Hlavní vertikální kabel (Riser) - 24 vláken SM - G.657A2

Hlavní vertikální kabel (Riser) - 24 vláken SM - G.657A2
Hlavní vertikální kabel (Riser) - 24 vláken SM - G.657A2
detail produktu ›

FUJIKURA One-Click Cleaner SC/ST/FC/E2000

FUJIKURA One-Click Cleaner SC/ST/FC/E2000
Toto není napodobenina, ale FUJIKURA! One-Click Cleaner je jednoduchý nástroj pro čištění konektorů SC/ST/FC/E2000 přímo v adaptorech. Pouze vložíte One-Click Cleaner do adaptoru a zmáčknete dokud neuslyšíte "klik"
detail produktu ›

Kabelová spojka pro max. 144vl.

Kabelová spojka pro max. 144vl.
FDN je středně velká hrncová spojka Hellermann, která je určená zejména pro FTTH sítě. Slouží k uložení a ochraně optických svárů pro venkovní i podzemní aplikace. Je vybavena managementem vláken - Integrated Routing systém, který umožňuje konfigurovat různé kombinace vláken v kazetách.
detail produktu ›

Nástroj na podélné odpláštění kabelu ACS-K/ACS + náhradní kolečko ACS-2

Nástroj na podélné odpláštění kabelu ACS-K/ACS + náhradní kolečko ACS-2
Nástroj na podélné a příčné proříznutí pláště kabelu + náhradní kolečko, 4-10mm + 8-28,6mm
detail produktu ›