Fibre specialista na optiku www.fibre.cz

FUJIKURA One-Click Cleaner SC/ST/FC/E2000

FUJIKURA One-Click Cleaner SC/ST/FC/E2000 FUJIKURA One-Click Cleaner SC/ST/FC/E2000

Popis produktu:
One-Click Cleaner je jednoduchý nástroj pro čištění konektorů v adaptorech. Pouze vložíte One-Click Cleaner do adaptoru a zmáčknete dokud neuslyšíte "klik". Stlačením dojde k vysunutí a současnému otáčení čistící pásky, takže je čelo konektoru účinně ale jemně vyčištěno.
One-Click Cleanerem můžete očistit SC/ST/FC/E2000 konektory přímo v adaptorech, nebo pomocí nástavce přímo samotné 2,5mm ferrule konektorů.

Vlastnosti:
- Nejedná se o neznačkovou napodobeninu - výrobek FUJIKURA je zárukou kvality
- Čistí APC i UPC konektory
- Jednoduché použití
- Účinné na celou řadu nečistot včetně prachu a oleje
- Pro více jak 500 očištění
- Splňuje normu EU/95/2002/EC (RoHS)
- Rozměry: 172mm x 17,5mm x 17,5mm
- Výsuvný hrot o 40mm až 80mm pro snadný přístup do zapuštěných panelů

Nákup:

ks

kód výrobku:   OCC-A


Výrobce: Fujikura

PRONÁJEM
PŘÍSTROJŮ

Pronajímáme svařečky, OTDR, měřící přístroje pro přímou metodu a veškeré příslušenství pro montáž optických tras.
Více informací »

DOPORUČUJEME

Hlavní vertikální kabel (Riser) - 24 vláken SM - G.657A2

Hlavní vertikální kabel (Riser) - 24 vláken SM - G.657A2
Hlavní vertikální kabel (Riser) - 24 vláken SM - G.657A2
detail produktu ›

FUJIKURA One-Click Cleaner SC/ST/FC/E2000

FUJIKURA One-Click Cleaner SC/ST/FC/E2000
Toto není napodobenina, ale FUJIKURA! One-Click Cleaner je jednoduchý nástroj pro čištění konektorů SC/ST/FC/E2000 přímo v adaptorech. Pouze vložíte One-Click Cleaner do adaptoru a zmáčknete dokud neuslyšíte "klik"
detail produktu ›

Kabelová spojka pro max. 144vl.

Kabelová spojka pro max. 144vl.
FDN je středně velká hrncová spojka Hellermann, která je určená zejména pro FTTH sítě. Slouží k uložení a ochraně optických svárů pro venkovní i podzemní aplikace. Je vybavena managementem vláken - Integrated Routing systém, který umožňuje konfigurovat různé kombinace vláken v kazetách.
detail produktu ›

Nástroj na podélné odpláštění kabelu ACS-K/ACS + náhradní kolečko ACS-2

Nástroj na podélné odpláštění kabelu ACS-K/ACS + náhradní kolečko ACS-2
Nástroj na podélné a příčné proříznutí pláště kabelu + náhradní kolečko, 4-10mm + 8-28,6mm
detail produktu ›