Fibre specialista na optiku www.fibre.cz
NABÍZÍME

Fibre.cz > Novinky

NOVINKY

Nová svářečka FUJIKURA 41S - komfortní stroj pro přístupové a LAN sítě

06.11.2018

Nová  svářečka FUJIKURA 41S - komfortní stroj pro přístupové a LAN sítě Svářečka 41S patří k nové generaci svářeček prémiové značky Fujikura, které využívají bezdrátové připojení Bluetooth s lámačkou CT50. Tato svářečka je univerzální přístroj pro přístupové a FFTH sítě, metropolití sítě, LAN sítě, kamerové a zabezpečovací systémy atd.

Optický 4 vláknový svazek Prysmian, SM G.657A : opět SKLADEM!

11.05.2018

Optický 4 vláknový svazek Prysmian, SM G.657A : opět SKLADEM! Zafukujete optická vlákna? Vyzkoušejte 4 vláknový svazek zn. Prysmian o průměru 1,0mm a hmotnosti 0,8g/m, který lze zafouknout až do vzdálenosti 1000m. Výhody: značkový výrobek - vysoká kvalita za velmi zajímavou cenu.

Velmi kvalitní ochrana svaru s jasně definovanými parametry a ...

03.01.2018

Velmi kvalitní ochrana svaru s jasně definovanými parametry a ... Velmi kvalitní ochrana svaru s jasně definovanými parametry a vynikajícím poměrem výkon/cena od švýcarské firmy S4U. Výhody: jasný původ výrobku s garantovanou dlouhodobou stabilitou, vynikající mechanická pevnost, vysoká teplotní stabilita a odolností proti vlhkosti (herme...

Kazeta na svary SPEEDWAY

06.11.2017

Kazeta na svary SPEEDWAY Představujeme vám velmi praktickou a cenově zajímavou kazetu na uložení optických svarů. Kazeta Speedway vyniká zajímavě řešeným prostorem pro uložení vláken, 2 výklopnými držáky ochran svaru, praktickým průhledným víčkem i dalším ...

Výprodej našich svářeček FUJIKURA a OTDR od AFL

02.10.2017

Výprodej našich svářeček FUJIKURA a OTDR od AFL Připravili jsem pro Vás výprodej použitých svářeček FUJIKURA (Japonsko) - 12S a 22S a OTDR AFL (USA) - OFL280 PON verze a FlexScan F200-100. Jedná se o přístroje, které jsme používali především k předvedení našim zákazníkům, nebo k občasným zápůjčkám. Všechny svářečky mají provedeno max. 2000 svarů, což u přístrojů FUJIKURA znamená, že jsou téměř nové. Nicméně před dodáním projdou kompletním servisem a OTDR budou kalibrovány. Pro více informací nás kontaktujte.

Nově v naší nabídce: označovací fluorescenční barvy ve spreji

29.08.2017

Nově v naší nabídce: označovací fluorescenční barvy ve spreji Fluorescenční barva ve spreji pro rychlé vyznačení místa a tras při zemních pracích v telekomunikacích, stavebnictví, dopravě, lokalizaci vedení, nehod atp. Barva je určena na širokou škálu povrchů jako je asfalt, beton, zemina, dřevo, písek, štěrk, tráva. Aplikace je možná na suchý i vlhký povrch.

Mini-@ : nová kotva pro slabé DROP kabely od firmy Telenco - SKLADEM.

10.07.2017

Mini-@ : nová kotva pro slabé DROP kabely od firmy Telenco - SKLADEM. Představujeme vám novou optimalizovanou kotvu pro optické DROP kabely s průměrem vnějšího pláště 3-4mm. Konstrukce kotvy zaručuje perfektní fixaci slabých kabelů, minimální ohyb a stres vláken. Umožnuje zároveň jednoduchou instalaci i ...

Kam Kráčí Telekomunikační sítě 2017

11.04.2017

Kam Kráčí Telekomunikační sítě 2017 Zveme Vás na konferenci Kam Kráčí Telekomunikační sítě 2017, která proběhne opět v hotelu NH OLOMOUC CONGRESS**** ve čtvrtek 20.dubna 2017. Naše společnost je partnerem této konference a náš výstavní stánek můžete navštívit na souběžně probíhající výstavě.

Nová svářečka Fujikura 62S s nastavením vláken na jádro

08.09.2016

Nová svářečka Fujikura 62S s nastavením vláken na jádro Fujikura představuje automatickou svářečku 62S, která nabízí aktivní vystřeďování vláken podle jejich jader a je vybavena tradičním manuálním ochranným krytem a také tradiční píckou s mechanickým zavíráním. 62S zahrnuje funkce auto-startu svařování i pícky. Robusní konstrukce, pevné sklo monitoru a další ochranné prvky zajišťují odolnost proti prachu, pádu a vlhkosti. Představuje tak levnější alternativu ke svářečce 70S (ta je vybavena aktivním automatickým otevíráním krytu a rychlejší píckou).

Výrobce AFL Noyes přidává verze Flex Scan OTDR pro měření PON sítí

07.09.2016

Výrobce AFL Noyes přidává verze Flex Scan OTDR pro měření PON sítí Flex Scan OTDR je doplněno verzemi pro měření v PON sítích. První s vlnovou délkou 1310/1550nm a dostatečnou dynamikou pro měření tras se splittery a druhé s 1310/1550/1625nm pro měření živých vláken v PON sítích. OTDR v "kapesní" verzi FlexScan umožňuje nováčkům i zkušeným technikům rychle najít poruchy na optické trase. Je vybaveno novým programem SmartAuto, který umožnuje rychlou a přesnou detekci a identifikaci poruchy.

stránkování: 1 | 2 | 3 | 4

PRONÁJEM
PŘÍSTROJŮ

Pronajímáme svařečky, OTDR, měřící přístroje pro přímou metodu a veškeré příslušenství pro montáž optických tras.
Více informací »

DOPORUČUJEME

Hlavní vertikální kabel (Riser) - 24 vláken SM - G.657A2

Hlavní vertikální kabel (Riser) - 24 vláken SM - G.657A2
Hlavní vertikální kabel (Riser) - 24 vláken SM - G.657A2
detail produktu ›

FUJIKURA One-Click Cleaner SC/ST/FC/E2000

FUJIKURA One-Click Cleaner SC/ST/FC/E2000
Toto není napodobenina, ale FUJIKURA! One-Click Cleaner je jednoduchý nástroj pro čištění konektorů SC/ST/FC/E2000 přímo v adaptorech. Pouze vložíte One-Click Cleaner do adaptoru a zmáčknete dokud neuslyšíte "klik"
detail produktu ›

Kabelová spojka pro max. 144vl.

Kabelová spojka pro max. 144vl.
FDN je středně velká hrncová spojka Hellermann, která je určená zejména pro FTTH sítě. Slouží k uložení a ochraně optických svárů pro venkovní i podzemní aplikace. Je vybavena managementem vláken - Integrated Routing systém, který umožňuje konfigurovat různé kombinace vláken v kazetách.
detail produktu ›

Nástroj na podélné odpláštění kabelu ACS-K/ACS + náhradní kolečko ACS-2

Nástroj na podélné odpláštění kabelu ACS-K/ACS + náhradní kolečko ACS-2
Nástroj na podélné a příčné proříznutí pláště kabelu + náhradní kolečko, 4-10mm + 8-28,6mm
detail produktu ›