Fibre specialista na optiku www.fibre.cz
NABÍZÍME

Fibre.cz > O nás

O NÁS

 

Firma Fibre Professionals se již řadu let specializuje na obor vláknové optiky. Dodáváme veškere komponenty pro optické datové a telekomunikační sítě, měřící přístroje a svářečky optických vláken a zajišťujeme jejich pronájem a servis. Samozřejmostí jsou také technické konzultace s našimi zákazníky a jejich školení.



Svářovací přístroje - zastoupení pro ČR
Logo Fujikura– zastoupení pro ČR
Kabelové spojky - zastoupení pro ČR
Logo Hellermann– zastoupení pro ČR
Měřícíc přístroje - zastoupení pro ČR
AFL – zastoupení pro ČR
COE
Logo COE
Optické kabely a vlákna
 Logo Prysmian

Optické rozvaďěče

Pigtaily patchcordy

Optické konektory a adaptory

Optické multiplexery


PRONÁJEM
PŘÍSTROJŮ

Pronajímáme svařečky, OTDR, měřící přístroje pro přímou metodu a veškeré příslušenství pro montáž optických tras.
Více informací »

DOPORUČUJEME

Hlavní vertikální kabel (Riser) - 24 vláken SM - G.657A2

Hlavní vertikální kabel (Riser) - 24 vláken SM - G.657A2
Hlavní vertikální kabel (Riser) - 24 vláken SM - G.657A2
detail produktu ›

FUJIKURA One-Click Cleaner SC/ST/FC/E2000

FUJIKURA One-Click Cleaner SC/ST/FC/E2000
Toto není napodobenina, ale FUJIKURA! One-Click Cleaner je jednoduchý nástroj pro čištění konektorů SC/ST/FC/E2000 přímo v adaptorech. Pouze vložíte One-Click Cleaner do adaptoru a zmáčknete dokud neuslyšíte "klik"
detail produktu ›

Kabelová spojka pro max. 144vl.

Kabelová spojka pro max. 144vl.
FDN je středně velká hrncová spojka Hellermann, která je určená zejména pro FTTH sítě. Slouží k uložení a ochraně optických svárů pro venkovní i podzemní aplikace. Je vybavena managementem vláken - Integrated Routing systém, který umožňuje konfigurovat různé kombinace vláken v kazetách.
detail produktu ›

Nástroj na podélné odpláštění kabelu ACS-K/ACS + náhradní kolečko ACS-2

Nástroj na podélné odpláštění kabelu ACS-K/ACS + náhradní kolečko ACS-2
Nástroj na podélné a příčné proříznutí pláště kabelu + náhradní kolečko, 4-10mm + 8-28,6mm
detail produktu ›