Fibre specialista na optiku www.fibre.cz

řádkový obrázkový

Zobrazení výpisu
Fast FTTH konekor SC/APC, 9/125 Singlemode, 250mic/900mic/2,0mm/3,0mm

Fast FTTH konekor SC/APC, 9/125 ...

kód výrobku: 09917

Konektor FAST-LC, 9/125 Singlemode, OD2/3mm

Konektor FAST-LC, 9/125 Singlemode, ...

kód výrobku: FAST-LC-SM-09-CO

Konektor FAST-SC/APC, 9/125 Singlemode, OD2/3mm

Konektor FAST-SC/APC, 9/125 Singlemode, ...

kód výrobku: FAST-SC-SMA-09-CO

Konektor FAST-LC, 9/125 Singlemode, OD250/900um

Konektor FAST-LC, 9/125 Singlemode, ...

kód výrobku: FAST-LC-SM-UNI

Konektor FAST-SC, 9/125 Singlemode, OD250/900um

Konektor FAST-SC, 9/125 Singlemode, ...

kód výrobku: FAST-SC-SM-UNI

Konektor FAST-SC/APC, 9/125 Singlemode, OD250/900um

Konektor FAST-SC/APC, 9/125 Singlemode, ...

kód výrobku: FAST-SC-SMA-UNI

Konektor FAST-SC, 50/125 Multimode, OD250/900um

Konektor FAST-SC, 50/125 Multimode, ...

kód výrobku: FAST-SC-GI5-UNI

Konektor FAST-SC, 62.5/125 Multimode, OD250/900um

Konektor FAST-SC, 62.5/125 Multimode, ...

kód výrobku: FAST-SC-GI6-UNI

Konektor FAST-ST, 9/125 Singlemode, OD250/900um

Konektor FAST-ST, 9/125 Singlemode, ...

kód výrobku: FAST-ST-SM-UNI

Konektor FAST-ST, 50/125 Multimode, OD250/900um

Konektor FAST-ST, 50/125 Multimode, ...

kód výrobku: FAST-ST-GI5-UNI

Konektor FAST-ST, 62.5/125 Multimode, OD250/900um

Konektor FAST-ST, 62.5/125 Multimode, ...

kód výrobku: FAST-ST-GI6-UNI

Konektor FAST-SC, 9/125 Singlemode, OD2/3mm

Konektor FAST-SC, 9/125 Singlemode, ...

kód výrobku: FAST-SC-SM-09-CO

E2000/APC simplex adaptor, zelený, S4U (Swiss), na šroubky

E2000/APC simplex adaptor, zelený, S4U ...

kód výrobku: AE2000SMS4

Adaptor E2000/APC,H+S, na šroubky

Adaptor E2000/APC,H+S, na šroubky

kód výrobku: E2000,D650

Adaptor E2000/APC duplex, H+S, na šroubky

Adaptor E2000/APC duplex, H+S, na ...

kód výrobku: E2000,D600-02

Adaptor SC/PC simplex, SM, neznačkový

Adaptor SC/PC simplex, SM, neznačkový

kód výrobku: ASCSSMnn

Adaptor SC/PC simplex, SM, SENKO

Adaptor SC/PC simplex, SM, SENKO

kód výrobku: ASCSSM

SC/APC adaptor simplex, SM, zelený, neznačkový

SC/APC adaptor simplex, SM, zelený, ...

kód výrobku: ASCSSMAn

Adaptor SC/APC simplex, SM, SENKO

Adaptor SC/APC simplex, SM, SENKO

kód výrobku: ASCSSMA

Adaptor SC/PC duplex, SM

Adaptor SC/PC duplex, SM

kód výrobku: ASCDSM

SC/APC duplex adaptor, green, ceramic sleeve

SC/APC duplex adaptor, green, ceramic ...

kód výrobku: ASCDSMA

LC/PC adaptor, ceramic sleeve, duplex, blue, SC footprint

LC/PC adaptor, ceramic sleeve, duplex, ...

kód výrobku: ALCDSMn

LC/PC adaptor, ceramic sleeve, duplex, blue, SC footprint, značkový

LC/PC adaptor, ceramic sleeve, duplex, ...

kód výrobku: ALCDSM-HS

LC/APC adaptor, ceramic sleeve, duplex, SC footprint

LC/APC adaptor, ceramic sleeve, duplex, ...

kód výrobku: ALCDSMA-Eco

ST adaptor, zirconia, metal body

ST adaptor, zirconia, metal body

kód výrobku: ASTSM

ST duplex adaptor, ceramic sleeve, metal body

ST duplex adaptor, ceramic sleeve, ...

kód výrobku: ASTSMD

Adaptor FC/APC, ceramic sleeve, kovový

Adaptor FC/APC, ceramic sleeve, kovový

kód výrobku: AFCSM

Adaptor MTRJ, SM/MM, SENKO

Adaptor MTRJ, SM/MM, SENKO

kód výrobku: AMTRJ

Adaptor ST , MM

Adaptor ST , MM

kód výrobku: ASTMM

Adaptor ST duplex, ceramic sleeve, kovový

Adaptor ST duplex, ceramic sleeve, ...

kód výrobku: ASTMMD

Adaptor SC simplex, MM

Adaptor SC simplex, MM

kód výrobku: ASCSMM

Adaptor SC duplex, MM

Adaptor SC duplex, MM

kód výrobku: ASCDMM

LC adaptor, MM, duplex, SC footprint

LC adaptor, MM, duplex, SC footprint

kód výrobku: ALCDMM

LC adaptor, MM,  duplex, aqua OM3, SC footprint

LC adaptor, MM, duplex, aqua OM3, SC ...

kód výrobku: ALCDMMOM3

LC adaptor, MM, duplex, violet OM4, SC footprint

LC adaptor, MM, duplex, violet OM4, SC ...

kód výrobku: ALCDMMOM4

Adaptor E2000/PC, MM, značkový

Adaptor E2000/PC, MM, značkový

kód výrobku: AE2000MM

Adaptor MTRJ, SM/MM

Adaptor MTRJ, SM/MM

kód výrobku: AMTRJ

Adaptor FC/PC,  MM

Adaptor FC/PC, MM

kód výrobku: AFCMM

SMA adaptor, MM

SMA adaptor, MM

kód výrobku: ASMASMAMM

SC adaptor, MM,  duplex, violet OM4

SC adaptor, MM, duplex, violet OM4

kód výrobku: ASCDMMOM4

Hybridní adaptor E2000/APC - SC/APC

Hybridní adaptor E2000/APC - SC/APC

kód výrobku: AE2000SCA

ST-SC hybridní duplex adaptor, SM

ST-SC hybridní duplex adaptor, SM

kód výrobku: ASTDSCSM

SC-FC hybridní simplex adaptor, SM

SC-FC hybridní simplex adaptor, SM

kód výrobku: ASCFCSM