Fibre specialista na optiku www.fibre.cz

Pigtaily jsou optické kabely osazeny pouze jednim konektorem, které slouží k ukončení optických tras jejich navařením na vlákna. Vyrábí se se všemi používanými konektory v různých délkách.. Zde jsou uvedeny základní typy. Pokud požadujete pigtaily s jinými konektory nebo délkou, kontaktujte nás prosím na adrese: info@fibre.cz

řádkový obrázkový

Zobrazení výpisu
E2000/APC pigtail, 9/125/900, 2m, vyrobeno v EU, značkové konektory H+S

E2000/APC pigtail, 9/125/900, 2m, ...

kód výrobku: 002E20009S9

E2000/APC pigtail, 9/125/900, 2m, vyrobeno v EU, značkové konektory Reichle&De-Massary

E2000/APC pigtail, 9/125/900, 2m, ...

kód výrobku: 002E20009S9AR

LC/UPC pigtail, 9/125um, H+S, 2m

LC/UPC pigtail, 9/125um, H+S, 2m

kód výrobku: 002LC0009S9U

LC/UPC pigtail, 9/125um, 2m, vyrobeno v EU, značkové konektory

LC/UPC pigtail, 9/125um, 2m, vyrobeno v ...

kód výrobku: 002LC0009S9

LC/APC pigtail, 9/125um, H+S, 2m

LC/APC pigtail, 9/125um, H+S, 2m

kód výrobku: 002LC0009S9A

SC pigtail, 9/125um, 1,5m, vyrobeno v EU, značkové konektory

SC pigtail, 9/125um, 1,5m, vyrobeno v ...

kód výrobku: 0015SC0009S9

SC/APC pigtail, 9/125um, 2m, vyrobeno v EU, značkové konektory

SC/APC pigtail, 9/125um, 2m, vyrobeno v ...

kód výrobku: 002SC0009S9A

FC/PC pigtail, 9/125um, 2m, vyrobeno v EU, značkové konektory

FC/PC pigtail, 9/125um, 2m, vyrobeno v ...

kód výrobku: 002FC0009S9

ST/PC pigtail, 9/125um, 2m, vyrobeno v EU, značkové konektory

ST/PC pigtail, 9/125um, 2m, vyrobeno v ...

kód výrobku: 002ST0009S9

MT-RJ (male) pigtail, 9/125um, 2m duplex, vyrobeno v EU, značkové konektory

MT-RJ (male) pigtail, 9/125um, 2m ...

kód výrobku: 002MT0009D9M

ST pigtail, 50/125um, 1m

ST pigtail, 50/125um, 1m

kód výrobku: 001ST0050S9

SC pigtail, 50/125um, 1m

SC pigtail, 50/125um, 1m

kód výrobku: 001SC0050S9

SC pigtail, 50/125um OM3, 2m

SC pigtail, 50/125um OM3, 2m

kód výrobku: 002SC00OM3S9

SC pigtail, 50/125um OM4, 2m

SC pigtail, 50/125um OM4, 2m

kód výrobku: 002SC00OM4S9

LC pigtail, 50/125um, 1m

LC pigtail, 50/125um, 1m

kód výrobku: 001LC0050S9

LC/PC pigtail, 50/125um OM3, 1m

LC/PC pigtail, 50/125um OM3, 1m

kód výrobku: 001LC00OM3S9

LC/PC pigtail, 50/125um OM4, 1m

LC/PC pigtail, 50/125um OM4, 1m

kód výrobku: 001LC00OM4S9

FC pigtail, 50/125um, 1m

FC pigtail, 50/125um, 1m

kód výrobku: 001FC0050S9

MT-RJ (male) pigtail, 50/125um, 1m duplex

MT-RJ (male) pigtail, 50/125um, 1m ...

kód výrobku: 001MT0050D9M

E2000/PC pigtail, 50/125um, 1m

E2000/PC pigtail, 50/125um, 1m

kód výrobku: 001E20050S9

ST pigtail, 62,5/125um, 1m

ST pigtail, 62,5/125um, 1m

kód výrobku: 001ST0062S9

SC pigtail, 62,5/125um, 1m

SC pigtail, 62,5/125um, 1m

kód výrobku: 001SC0062S9

FC pigtail, 62,5/125um, 1m

FC pigtail, 62,5/125um, 1m

kód výrobku: 001FC0062S9

MT-RJ (male) pigtail, 62,5/125um, 1m duplex

MT-RJ (male) pigtail, 62,5/125um, 1m ...

kód výrobku: 001MT0062D9M

E2000/PC pigtail, 62,5/125um, 1m

E2000/PC pigtail, 62,5/125um, 1m

kód výrobku: 001E20062S9

LC pigtail, 62,5/125um, 1m

LC pigtail, 62,5/125um, 1m

kód výrobku: 001LC0062S9

SC/PC pigtail, 9/125um, 1m

SC/PC pigtail, 9/125um, 1m

kód výrobku: 001SC0009S9

SC/APC pigtail, 9/125um, 1m

SC/APC pigtail, 9/125um, 1m

kód výrobku: 001SC0009S9A

LC/PC pigtail, 9/125um, 1m

LC/PC pigtail, 9/125um, 1m

kód výrobku: 001LC0009S9

LC/APC pigtail, 9/125um, 1m

LC/APC pigtail, 9/125um, 1m

kód výrobku: 001LC0009S9A

ST/PC pigtail, 9/125um, 1m

ST/PC pigtail, 9/125um, 1m

kód výrobku: 001ST0009S9