Fibre specialista na optiku www.fibre.cz

E2000/PC pigtail, 62,5/125um, 1m

E2000/PC pigtail, 62,5/125um, 1m E2000/PC pigtail, 62,5/125um, 1m

Popis produktu:
E2000/PC pigtail, 62,5/125um, 1m

Nákup:

ks

kód výrobku:   001E20062S9

PRONÁJEM
PŘÍSTROJŮ

Pronajímáme svařečky, OTDR, měřící přístroje pro přímou metodu a veškeré příslušenství pro montáž optických tras.
Více informací »

DOPORUČUJEME

Konektor FAST-SC, 9/125 Singlemode, OD2/3mm

Konektor FAST-SC, 9/125 Singlemode, OD2/3mm
FAST SC konektor je předleštěný konektor, určený pro instalaci v terénu. Tímto konektorem lze ukončit SM kabely s průměrem 2/3mm. Kevlarové tahové prvky kabelu jsou fixovány v botičce konektoru a tím se zabrání jeho snadnému "utržení".
detail produktu ›

One-Click Cleaner SC/ST/FC/E2000

One-Click Cleaner SC/ST/FC/E2000
One-Click Cleaner je jednoduchý nástroj pro čištění konektorů SC/ST/FC/E2000 přímo v adaptorech. Pouze vložíte One-Click Cleaner do adaptoru a zmáčknete dokud neuslyšíte "klik"
detail produktu ›

3U výklopný rozvaděč SRS3000 - prázdný

3U výklopný rozvaděč SRS3000 - prázdný
3U výklopný rozvaděč SRS3000 pro max. 144 vláken, bez čelního panelu.
detail produktu ›

Lubrikant pro zatahování kabelů do chrániček 1L

Lubrikant pro zatahování kabelů do chrániček 1L
Lubrikant pro zatahování kabelů do chrániček Aqua-Gel II, 1L
detail produktu ›