Fibre specialista na optiku www.fibre.cz

řádkový obrázkový

Zobrazení výpisu
RS3000 Rack 42U - prázdný

RS3000 Rack 42U - prázdný

kód výrobku: XEXSC01500

RS3000 Rack 47U - prázdný

RS3000 Rack 47U - prázdný

kód výrobku: XEXSC01501

1U výklopný rozvaděč SRS3000 - prázdný

1U výklopný rozvaděč SRS3000 - ...

kód výrobku: SRS1-001

2U výklopný rozvaděč SRS3000 - prázdný

2U výklopný rozvaděč SRS3000 - ...

kód výrobku: SRS2-001-001

3U výklopný rozvaděč SRS3000 - prázdný

3U výklopný rozvaděč SRS3000 - ...

kód výrobku: SRS3-001-001-001

Čelní panel - 12xSC/PC SM adaptor, do SRS3000

Čelní panel - 12xSC/PC SM adaptor, do ...

kód výrobku: XSRSC00144

Čelní panel - 12xSC/APC SM adaptor, do SRS3000

Čelní panel - 12xSC/APC SM adaptor, ...

kód výrobku: XSRSC00147

Čelní panel - 12x duplex LC/PC SM adaptor, do SRS3000

Čelní panel - 12x duplex LC/PC SM ...

kód výrobku: XSRSC00153

Čelní panel - 12x duplex LC/APC SM adaptor, do SRS3000

Čelní panel - 12x duplex LC/APC SM ...

kód výrobku: XSRSC00155

Čelní panel - 12x duplex SC/PC SM adaptor, do SRS3000

Čelní panel - 12x duplex SC/PC SM ...

kód výrobku: XSRSC00146

Čelní panel - 6x duplex SC/PC SM adaptor, do SRS3000

Čelní panel - 6x duplex SC/PC SM ...

kód výrobku: XSRSC00145

Čelní panel - 12xE2000/APC SM adaptor, do SRS3000

Čelní panel - 12xE2000/APC SM ...

kód výrobku: XSRSC00160

Ochrana svaru 45mm, průměr 2.2mm

Ochrana svaru 45mm, průměr 2.2mm

kód výrobku: XPESC00053

HTIR Systém kazet - 72vl.

HTIR Systém kazet - 72vl.

kód výrobku: HTIR-06-SE

HTIR Systém kazet - 144vl.

HTIR Systém kazet - 144vl.

kód výrobku: HTIR-12-SE

HTIR Systém kazet - 216vl.

HTIR Systém kazet - 216vl.

kód výrobku: HTIR-18-SE

HTIR Systém kazet - 288vl.

HTIR Systém kazet - 288vl.

kód výrobku: HTIR-24-SE

HTIR Systém kazet - 360vl.

HTIR Systém kazet - 360vl.

kód výrobku: HTIR-30-SE

HTIR Systém kazet - 432vl.

HTIR Systém kazet - 432vl.

kód výrobku: HTIR-36-SE

1U plastový box pro 24 ST/FC, šedý

1U plastový box pro 24 ST/FC, šedý

kód výrobku: XEXSC01366

1U plastový box pro 24 SC/E2000/LCD, šedý

1U plastový box pro 24 SC/E2000/LCD, ...

kód výrobku: XEXSC01364

ARS - Kabelová příchytka

ARS - Kabelová příchytka

kód výrobku: XEXSC01129

Ochrana svaru 45mm, průměr 2.2mm

Ochrana svaru 45mm, průměr 2.2mm

kód výrobku: XPESC00053

1U, optická vana výsuvná, 19

1U, optická vana výsuvná, 19", hl. ...

kód výrobku: ORVE-01-250

1U box vysouvací pro 12 simplex SC/E2000/duplex LC, šedý

1U box vysouvací pro 12 simplex ...

kód výrobku: ODF-1UG-12SC

1U box vysouvací pro 16 simplex SC/E2000/duplex LC, šedý

1U box vysouvací pro 16 simplex ...

kód výrobku: ODF-1UG-16SC

1U box vysouvací pro 24 simplex SC/E2000/duplex LC, šedý

1U box vysouvací pro 24 simplex ...

kód výrobku: ODF-1UG-24SC

1U box vysouvací pro 12 duplex SC, šedý

1U box vysouvací pro 12 duplex SC, ...

kód výrobku: ODF-1UG-12DSC

1U box vysouvací pro 24 duplex SC, šedý

1U box vysouvací pro 24 duplex SC, ...

kód výrobku: ODF-1UG-24DSC

1U box vysouvací pro 12 ST/FC, šedý

1U box vysouvací pro 12 ST/FC, šedý

kód výrobku: ODF-1UG-12ST

1U box vysouvací pro 16 ST/FC, šedý

1U box vysouvací pro 16 ST/FC, šedý

kód výrobku: ODF-1UG-16ST

1U box vysouvací pro 24 ST/FC, šedý

1U box vysouvací pro 24 ST/FC, šedý

kód výrobku: ODF-1UG-24ST

1U box vysouvací pro 24 simplex SC/E2000/duplex LC, černý

1U box vysouvací pro 24 simplex ...

kód výrobku: ODF-1UB-24SC

1U box vysouvací pro 24 ST/FC, černý

1U box vysouvací pro 24 ST/FC, černý

kód výrobku: ODF-1UB-24ST

1U box vysouvací pro 24 duplex SC, černý

1U box vysouvací pro 24 duplex SC, ...

kód výrobku: ODF-1UB-24DSC

2U box vysouvací pro 48 simplex SC/E2000/duplex LC, šedý

2U box vysouvací pro 48 simplex ...

kód výrobku: ODF-2UG-48SC

2U box vysouvací pro 72 simplex SC/E2000/duplex LC, šedý

2U box vysouvací pro 72 simplex ...

kód výrobku: ODF-2UG-72SC

2U box vysouvací pro 48 ST/FC, šedý

2U box vysouvací pro 48 ST/FC, šedý

kód výrobku: ODF-2UG-48ST

2U box vysouvací pro 48 duplex SC, šedý

2U box vysouvací pro 48 duplex SC, ...

kód výrobku: ODF-2UG-48DSC

2U box vysouvací pro 72 ST/FC, šedý

2U box vysouvací pro 72 ST/FC, šedý

kód výrobku: ODF-2UG-72ST

1U 19 inch WENDY horizontal module carrier

1U 19 inch WENDY horizontal module ...

kód výrobku: W-1U-HMC

3U 19 inch WENDY vertical modul carrier

3U 19 inch WENDY vertical modul carrier

kód výrobku: W-3U-VMC

4U 19 inch WENDY vertical module carrier

4U 19 inch WENDY vertical module carrier

kód výrobku: W-4U-VMC-O

Splice module 12xE2000/APC OS2

Splice module 12xE2000/APC OS2

kód výrobku: W-S-12E2AOS2-X

Splice module 24xLC/UPC OS2

Splice module 24xLC/UPC OS2

kód výrobku: W-S-24LCOS2-X

Splice module 12xSC/APC OS2

Splice module 12xSC/APC OS2

kód výrobku: W-S-12SCAOS2-X

MTP module : 1xMTP(M) to 12xE2000/APC OS2

MTP module : 1xMTP(M) to 12xE2000/APC ...

kód výrobku: W-1MTP-12E2AOS2-X

MTP module : 2xMTP(M) to 24xLC/PC OM3

MTP module : 2xMTP(M) to 24xLC/PC OM3

kód výrobku: W-2MTP-24LCOM3-X

MTP module : 1xMTP(M) to 24xLC/PC OM4

MTP module : 1xMTP(M) to 24xLC/PC OM4

kód výrobku: W-1MTP-24LCOM4-X

Malý optický rozvadec nástenny, š.300, v.200, hl.75mm, max 24vl.

Malý optický rozvadec nástenny, ...

kód výrobku: FOR-NAS-M

Optický rozvaděč nástěnný, š.360, v.340mm, hl. 75mm dvojitý, 4 panýlky pro adaptery

Optický rozvaděč nástěnný, ...

kód výrobku: FOR-NAS-L

Optický rozvaděč nástěnný, š.360, v.340mm, hl. 107mm, dvojitý, 6 panýlků pro adaptery

Optický rozvaděč nástěnný, ...

kód výrobku: FOR-NAS-XL

Nástěnný menší plastový box uzamykatelný, IP65, max. 12x SC

Nástěnný menší plastový box ...

kód výrobku: WBIP65- 12SCS

Nástěnný plastový box uzamykatelný, IP65, max. 12x SC

Nástěnný plastový box ...

kód výrobku: WBIP65-12SCSU

Nástěnný plastový box uzamykatelný, IP65, max. 24x SC

Nástěnný plastový box ...

kód výrobku: WBIP65-24SCSU

Vnitřní/vnější distribuční box pro 48 vláken

Vnitřní/vnější distribuční box ...

kód výrobku: XCPSC00769

Vnitřní/vnější distribuční box pro 96 vláken

Vnitřní/vnější distribuční box ...

kód výrobku: XCPSC00770

Vnitřní/vnější distribuční box pro 144 vláken

Vnitřní/vnější distribuční box ...

kód výrobku: XPCSC00771

FTTH nástěnný box 4x SC, uzamykatelný, 186x114x40mm

FTTH nástěnný box 4x SC, ...

kód výrobku: FTTHBOX-4L

FTTH nástěnný box 4x SC, uzamykatelný, 191x120x44mm

FTTH nástěnný box 4x SC, ...

kód výrobku: FTTHBOX-4LL

Nástěnný plastový box pro 8x ST

Nástěnný plastový box pro 8x ST

kód výrobku: WME-8ST

Nástěnný plastový box pro 4x DSC

Nástěnný plastový box pro 4x DSC

kód výrobku: WME-4DSC

Vnitřní/vnější nástěnný box

Vnitřní/vnější nástěnný box

kód výrobku: XCPSC00409

OptiBox4 - vnitřní / venkovní box pro FTTx sítě

OptiBox4 - vnitřní / venkovní box ...

kód výrobku: HSOB4-NL

SDB box + čelo

SDB box + čelo

kód výrobku: SDBx

Optokazeta na sváry, 2 hřebínky, víčko, fixační příslušenství. Kapacita 24 svarů

Optokazeta na sváry, 2 hřebínky, ...

kód výrobku: SPT01

Optokazeta na sváry 171.5mm x 110mm

Optokazeta na sváry 171.5mm x 110mm

kód výrobku: SCEC2

Optokazeta na sváry 155mm x 95mm

Optokazeta na sváry 155mm x 95mm

kód výrobku: CAS24

Víčko pro kazetu SCEC2

Víčko pro kazetu SCEC2

kód výrobku: SCCEC2

Víčko pro kazetu CAS24

Víčko pro kazetu CAS24

kód výrobku: CAS24C

Optokazeta na sváry + víčko + 2x hřebínek, max. 12vl

Optokazeta na sváry + víčko + 2x ...

kód výrobku: SCEOF-12

Samolepící držák pro max. 4 ochrany svárů

Samolepící držák pro max. 4 ochrany ...

kód výrobku: SHA04

Samolepící držák pro max. 24 ochran svárů + víčko a popiska

Samolepící držák pro max. 24 ochran ...

kód výrobku: SH24KIT

Ochrana svaru L=45mm, Shrinked 2,4mm, Rod 1,0mm, S4U (Swiss)

Ochrana svaru L=45mm, Shrinked 2,4mm, ...

kód výrobku: HSFP-45-1.0-S4U

Ochrana svaru 2,4mm x 45mm, H+S

Ochrana svaru 2,4mm x 45mm, H+S

kód výrobku: HSFP-45

Ochrana svaru 2,4mm x 60mm, H+S

Ochrana svaru 2,4mm x 60mm, H+S

kód výrobku: HSFP-60

Ochrany svaru FUJIKURA

Ochrany svaru FUJIKURA

kód výrobku: FP-03

Ochrana svaru pro ribbonové pásky

Ochrana svaru pro ribbonové pásky

kód výrobku: FP-05

Krimpovací ochrana sváru (plíšek)

Krimpovací ochrana sváru (plíšek)

kód výrobku: PSANTX

Hřebínek do optokazety pro 12 ochran svárů

Hřebínek do optokazety pro 12 ochran ...

kód výrobku: SPH12

Hřebínek do optokazety pro 12 krimpovacích ochran svaru

Hřebínek do optokazety pro 12 ...

kód výrobku: CPH12

Záslepka pro ST/FC

Záslepka pro ST/FC

kód výrobku: BPST

Záslepka pro simplex SC

Záslepka pro simplex SC

kód výrobku: BPSC

Záslepka pro duplex SC

Záslepka pro duplex SC

kód výrobku: BPSCD

OFS samolepící základna s kabelovými úchyty 7,6mm

OFS samolepící základna s ...

kód výrobku: OFSB_STL

Kabelová průchodka 8-10mm

Kabelová průchodka 8-10mm

kód výrobku: PG11

Kabelová průchodka 10-12mm

Kabelová průchodka 10-12mm

kód výrobku: PG13,5

Kabelová průchodka 12-14mm

Kabelová průchodka 12-14mm

kód výrobku: PG16

Hmoždinka s okem (bal 50ks)

Hmoždinka s okem (bal 50ks)

kód výrobku: LOK01

Cable clips - 3mm

Cable clips - 3mm

kód výrobku: RA3

Nastavitelné samolepící svorky 7.9-10.3mm

Nastavitelné samolepící svorky ...

kód výrobku: AKKL3140A

Cable clips - 6mm

Cable clips - 6mm

kód výrobku: RA6

Cable clips - 9mm

Cable clips - 9mm

kód výrobku: RA9

Cable clips - 13mm

Cable clips - 13mm

kód výrobku: RA13

Samořezný šroubek na připevnění adaptorů do čel optických rozvaděčů

Samořezný šroubek na připevnění ...

kód výrobku: SROU_2000

19

19" vyvazovací panel, 1U, černý

kód výrobku: DP-VP-P1

19

19" vyvazovací panel 1U jednostranný, ...

kód výrobku: 19VP1U-BRUSH

DIN rail box 4xSC prázdný

DIN rail box 4xSC prázdný

kód výrobku: DRB-04-SC-00

DIN rail box 4xST prázdný

DIN rail box 4xST prázdný

kód výrobku: DRB-04-ST-00

DIN rail box 8xSC/ST prázdný

DIN rail box 8xSC/ST prázdný

kód výrobku: DRB-08-00-00

DIN rail box 12xSC/ST prázdný

DIN rail box 12xSC/ST prázdný

kód výrobku: DRB-12-00-00

DIN rail box 8xST s adaptory - SM (kovový)

DIN rail box 8xST s adaptory - SM ...

kód výrobku: DRB-08-ST-01

DIN rail box 8xST s adaptory - MM (kovový)

DIN rail box 8xST s adaptory - MM ...

kód výrobku: DRB-08-ST-02

DIN rail box 8xSC s adaptory - SM (modrá)

DIN rail box 8xSC s adaptory - SM ...

kód výrobku: DRB-08-SC-01

DIN rail box 8xSC s adaptory - MM (béžová)

DIN rail box 8xSC s adaptory - MM ...

kód výrobku: DRB-08-SC-03

DIN rail box 12xSC s adaptory - SM (modrá)

DIN rail box 12xSC s adaptory - SM ...

kód výrobku: DRB-12-SC-01

DIN rail box 12xSC s adaptory - MM (béžová)

DIN rail box 12xSC s adaptory - MM ...

kód výrobku: DRB-12-SC-03

DIN rail box 12xST s adaptory - SM (kovový)

DIN rail box 12xST s adaptory - SM ...

kód výrobku: DRB-12-ST-01

DIN rail box 12xST s adaptory - MM (kovový)

DIN rail box 12xST s adaptory - MM ...

kód výrobku: DRB-12-ST-02

FTTH optická zásuvka pro 2x SC

FTTH optická zásuvka pro 2x SC

kód výrobku: ZASOPT2XSC0

FTTH optická zásuvka pro 2x SC s krytem konektorů

FTTH optická zásuvka pro 2x SC s ...

kód výrobku: FTTHBOX-2SLIDE

FTTH optická zásuvka pro 1-4 vlákna

FTTH optická zásuvka pro 1-4 vlákna

kód výrobku: ZASOPT2XSCD