Fibre specialista na optiku www.fibre.cz

Svářečka optických vláken 41S

Svářečka optických vláken 41S Svářečka optických vláken 41S
Svářečka optických vláken 41S

Popis produktu:
Svářečka 41S patří k nové generaci svářeček prémiové značky Fujikura, které využívají bezdrátové připojení Bluetooth s lámačkou CT50. Tato svářečka je univerzální přístroj pro přístupové a FFTH sítě, metropolití sítě, LAN sítě, kamerové a zabezpečovací systémy atd. Využívá nastavení vláken ve všech osách tzv. Active V-groove, přičemž dosahuje stejných nebo lepších parametrů svarů, jako svářečky mnohých výrobců „označované“ jako core to core (vystředěním na jádro). Navíc je vybavena novou funkcí přesnějšího vyhodnocení útlumu svaru na základě sledování jader vláken tzv. Warm Image Splicing Technology. Bezdrátové připojení lámačky zjednodušuje její údržbu a s monitorováním počtu zalomení a automatickým posouváním řezacího kolečka, budete mít lámačku vždy optimálně připravenou.

- Univerzální přístroj pro přístupové a FFTH, metropolití sítě, LAN sítě, kamerové a zabezpečovací systémy atd.
- Nastavení vláken technologií Active V-groove ve všech osách.
- Stejné nebo lepší parametry útlumu svaru jako svářečky mnohých výrobců „označované“ jako core to core.
- Bezdrátové BT připojení lámačky CT50, monitoring počtu zalomení a ovládání lámačky.
- Přesnější vyhodnocení útlumu svarů na základě Warm Image Splicing Technology.
- Inovované osvětlení V drážek.
- Nové klapky vláken umožňují i bezproblémové svařování pigtailů s volnou 900um ochranou.
- Dodávaná s klapkami – držáky vláken volitelně.
- Svařování Fujikura Fuse konektorů bez jakéhokoliv dalšího příslušenství.
- Nové menu včetně dotykové obrazovky.
- Nový pracovní stolík integrovaný v přepravním kufru (vyjímatelný).

Nákup:

ks

kód výrobku:   41S


Výrobce: Fujikura



Připojené soubory:
41S_41S_E.pdf

PRONÁJEM
PŘÍSTROJŮ

Pronajímáme svařečky, OTDR, měřící přístroje pro přímou metodu a veškeré příslušenství pro montáž optických tras.
Více informací »

DOPORUČUJEME

Hlavní vertikální kabel (Riser) - 24 vláken SM - G.657A2

Hlavní vertikální kabel (Riser) - 24 vláken SM - G.657A2
Hlavní vertikální kabel (Riser) - 24 vláken SM - G.657A2
detail produktu ›

FUJIKURA One-Click Cleaner SC/ST/FC/E2000

FUJIKURA One-Click Cleaner SC/ST/FC/E2000
Toto není napodobenina, ale FUJIKURA! One-Click Cleaner je jednoduchý nástroj pro čištění konektorů SC/ST/FC/E2000 přímo v adaptorech. Pouze vložíte One-Click Cleaner do adaptoru a zmáčknete dokud neuslyšíte "klik"
detail produktu ›

Kabelová spojka pro max. 144vl.

Kabelová spojka pro max. 144vl.
FDN je středně velká hrncová spojka Hellermann, která je určená zejména pro FTTH sítě. Slouží k uložení a ochraně optických svárů pro venkovní i podzemní aplikace. Je vybavena managementem vláken - Integrated Routing systém, který umožňuje konfigurovat různé kombinace vláken v kazetách.
detail produktu ›

Nástroj na podélné odpláštění kabelu ACS-K/ACS + náhradní kolečko ACS-2

Nástroj na podélné odpláštění kabelu ACS-K/ACS + náhradní kolečko ACS-2
Nástroj na podélné a příčné proříznutí pláště kabelu + náhradní kolečko, 4-10mm + 8-28,6mm
detail produktu ›