Fibre specialista na optiku www.fibre.cz

Svářečka optických vláken 12S

Svářečka optických vláken 12S Svářečka optických vláken 12S
Svářečka optických vláken 12S
Svářečka optických vláken 12S
Svářečka optických vláken 12S

Popis produktu:
Svářečka 12S znamená revoluční novinku ve svařování v FTTH sítích. S rozměry 121x162x57mm je nejlépe přenosnou vyráběnou svářečkou. Navíc je vybavena designem, který zaručuje odolnost proti nárazům, vlhkosti a prachu. Svařování probíhá v pevných V-drážkách se zobrazením dvěma objektivy což zaručuje odpovídající kvalitu svaru v případě SM vláken 0,05dB a MM vláken 0,02dB.
Hmotnost menší než 800g a malé rozměry přináší uživatelům velkou flexibilitu ve svařování i ve velmi nepřístupných místech. Přenosný kufřík může sloužit jako pracovní stůl. 4,47"obrazovka je odolná proti škrábancům a zobrazuje viditelně i na ostrém slunci. Aktualizace softwaru připojením k internetu umožňuje uživateli získat jednoduše a rychle nové dostupné svařovací programy. FSM12S je také kompatibilní s konektory FuseConnect. Navíc je svářečka vybavena baterii a elektrodami s dlouhou výdrží.

- Svářečka je ideálním nástrojem pro FTTH resp. FTTx sítě.
- Nejmenší svářečka na světě o rozměrech 121x162x57mm a hmotnosti 776g!
- Design odolný proti prachu vlhkosti a nárazům.
- Zmenšený přepravní kufr a pracovní stolík ve standardním setu.
- Automatická svářečka se zobrazením vláken dvěma objektivy a nastavením vláken v pevných V- drážkách.
- Vysoká kvalita svaru SM 0,05dB, MM 0,02dB.
- 4,47" monitor s viditelným obrazem i na přímém slunci.
- Zalomení vláken již od 5mm.
- Možnost svařování konektorů FuseConnect bez nutnosti použití dalšího dodatečného nářadí.

Nákup:

ks

kód výrobku:   12S


Výrobce: Fujikura



Připojené soubory:
12S_Fuji_12S_e_low.pdf


Videa:

PRONÁJEM
PŘÍSTROJŮ

Pronajímáme svařečky, OTDR, měřící přístroje pro přímou metodu a veškeré příslušenství pro montáž optických tras.
Více informací »

DOPORUČUJEME

Hlavní vertikální kabel (Riser) - 24 vláken SM - G.657A2

Hlavní vertikální kabel (Riser) - 24 vláken SM - G.657A2
Hlavní vertikální kabel (Riser) - 24 vláken SM - G.657A2
detail produktu ›

FUJIKURA One-Click Cleaner SC/ST/FC/E2000

FUJIKURA One-Click Cleaner SC/ST/FC/E2000
Toto není napodobenina, ale FUJIKURA! One-Click Cleaner je jednoduchý nástroj pro čištění konektorů SC/ST/FC/E2000 přímo v adaptorech. Pouze vložíte One-Click Cleaner do adaptoru a zmáčknete dokud neuslyšíte "klik"
detail produktu ›

Kabelová spojka pro max. 144vl.

Kabelová spojka pro max. 144vl.
FDN je středně velká hrncová spojka Hellermann, která je určená zejména pro FTTH sítě. Slouží k uložení a ochraně optických svárů pro venkovní i podzemní aplikace. Je vybavena managementem vláken - Integrated Routing systém, který umožňuje konfigurovat různé kombinace vláken v kazetách.
detail produktu ›

Nástroj na podélné odpláštění kabelu ACS-K/ACS + náhradní kolečko ACS-2

Nástroj na podélné odpláštění kabelu ACS-K/ACS + náhradní kolečko ACS-2
Nástroj na podélné a příčné proříznutí pláště kabelu + náhradní kolečko, 4-10mm + 8-28,6mm
detail produktu ›